Valorant Hızlı XP Kasma Level Arttırma Taktikleri

Bir çoğumuz Valorant oynarken yeni bir ajan geldiği zaman almak isteriz. Ancak bu hemen bir anda olmuyor, Xp kasmamız ve zamanımızı alması gerekiyor. Valorant Hızlı XP kasma sistemini sizler için gösteriyorum. Keyifli okumalar 🙂

valorant hızlı xp kasma

Valorant Neden XP Kasmamız Gerekiyor?

Sorumuzun cevabı aslında oldukça basit. Yeni karakterleri açmak istiyorsanız ve Ajan kontratlarını bitirip yeni güzel desenleri almak için. Bugün sizlere Xp nasıl daha hızlı kasılır bundan bahsedeceğim. Ayrıca bunların üzerine sizlere Youtube kanalımda çektiğim videoyu da göstereceğim. Anlamama olasılığınız hiç olmayacak üzgünüm.

Valorant Nick (İsim) Nasıl Değiştirilir? (2022)

Valorant Hızlı XP Kasma Sistemimiz

Valorant oynarken Hızlı xp Kasmanız için sizlere önerebileceğim bir kaç şey var ve bunlar oldukça etkili taktikler. İsterseniz bunlar nelermiş bir göz atalım. E tabii ki de bunlar hiç zaman almayacak oyunun hilesini yapacağız demiyorum fakat örneğin bir rekabetçi maçı 40 dakika sürüyor ve çok az xp alıyoruz. Bunun yerine bazı oyun modlarını deneyebiliriz ve emin olun hiç pişman olmayacaksınız!

Spike Hücum, Kopya VB. Oyun Modları!

Evet yanlış duymadınız! Spike hücum, kopya gibi oyun modları bize en çok XP veren kral gibi kral oyun modları. Sürelerinin oldukça az olduğunu unutmayalım. Burada bizim en çok bakacağımız yer süre! az önce zaten bahsetmiştim bir rekabetçi maçı 40 Dakikanızı alabilir ancak Spike hücum max. 15 dakika sürer ve 4 Raund olan kazanır.

Fakat şunu göz ardı etmeyin Spike hücumda yetenek kullanamazsınız Kopya modunda her şey serbest. Gelin birazda bunun detaylarını paylaşayım sizinle.

Görevlerinizi Kesinlikle Tamamlayın (Çok Önemli)

Evet burası bizim için kilit yer! Haftalık ve Gündelik görevlerimiz yer alıyor Valorantta biliyorsunuz ki. Bunlar bize en çok XP verilen yer ve Savaş Biletini tamamlamamız için veriliyor fakat XP aldığınız zaman Valorant XP’yle yaptığınız her şey için dağıtıyor. Yani şöyle düşünün 10 Bin XP aldınız bununla hem Savaş Biletini hem de Karakter açmayı yapabilirsiniz.

Evet genellikle bu şekildeydi videoda sizlere çok önemli bir kaç taktik daha verdim kesinlikle izlemeyi unutmayın teşekkürler iyi günler.

2 thoughts on “Valorant Hızlı XP Kasma Level Arttırma Taktikleri

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: