Valorant İyon Vandal Kaç VP?

Valorant İyon Vandal oyunumuza eklenen en son koleksiyon olarak şuanda yerini aldı. Ben oyun içinde bu skini direkt satın aldım. Çünkü cidden çok hoş ve güzel sesiyle insanı etkiliyor. İyon vandal ayrıca renk paketleriyle beraber Turuncu, Beyaz, Mavi gibi renk paketleri sunuyor. Benim çok hoşuma gitti ve satın aldım bakalım bu silahımız kaç Vp?

valorant iyon vandal

İyon Vandal Alınmaya Değer Mi?

İlk başta şunu söylemek isterim. Ben bunu kendi oyunumda aldım ve kullandım. Soracaklar olacaktır rankım Ascedant yani Yücelik 3. Ben çok memnun kaldım çünkü ciddi anlamda Valorant bu işi iyi yapıyor, elbette gelen tüm skin paketleri iyi olmuyor ancak bu başka bir düzeyde. Alınmaya değer mi diye sorarsanız bence kesinlikle alınmaya değer bir koleksiyon. Diğer silahları da bence harika. Ancak benim o kadar param maalesef ki yok. Sizin varsa direkt düşünmeden alın çünkü pişman olmazsınız.

Ben bu arada bıçağını pek beğenmedim çünkü bende Yağmacı Karambit var. Yine aynı animasyonlar olduğu için pek tercih etmedim ancak siz yine de alabilirsiniz. Bu durum tamamen size ve maddi durumunuza kalmakta.

İyon Vandal oyuna gelmiş geçmiş en güzel Vandal skinlerinden biri olmaya şimdiden aday oldu. Oyunda oyuncular tarafından çok fazla sevildi. Bakalım ilerleyen günlerde Ejder Koleksiyon 2.0 gelecek mi? Valorant tutmuş skinlerden yürümeyi çok sevdi bence gelmesi yüksek ihtimal.

Marketime Ne Zaman Gelir?

Markette şuan koleksiyonlar kısmında var fakat siz eğer yeni bir koleksiyon gelmişse bunun üzerine göremezsiniz. Bu tekrar gelebilen bir Skin koleksiyonu olduğu için endişelenmeyin silah silah marketinize her gün eğer şanslıysanız düşebilir. Ama dediğim gibi şuanda koleksiyon olarak markette vitrinde. Her zaman kalmıyor ancak eğer kalkarsa da üzülmenizi gerektirecek bir durum yok.

Kısaca şunu diyeyim endişelenecek hiç bir şey elbet bir gün gelecek ve eğer isterseniz para verip alabileceksiniz. Bu tamamen şansınıza kalmış.

Valorant İyon Operatör Kaç VP?

İyon Vandal Kaç VP?

Gelelim şimdi Valorant İyon Vandal kaç vp? bunu açıklamaya. Marketimizde şuanda İyon Vandal1775Valorant Puanı olarak yerini almakta. Dilerseniz hemen şimdi bunu alabilirsiniz.

One thought on “Valorant İyon Vandal Kaç VP?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: