Valorant Bedava VP Nasıl Kazanılır? VP Kodları

Valorant Bedava Vp nasıl kazanılır? VP kodları nelerdir? Valorant oyununda Valorant Puanı olarak geçen bu sistem oyun içi paradır aslında. Oyun içi parayı biz gerçek hayattı ki para ile satın alır ve oyunumuzu oynarız. Tabii ki bu Valorant için zevk meselesi, yani ne demek istiyorum P2W olmadığı için verseniz de olur vermeseniz de.

Ancak Valorant yine yapıyor yapacağını ve harika Koleksiyon Paketleri ile karşımıza çıkıyor. Biz oyuncular bu duruma karşı koyamıyoruz. Bedava VP almak isterseniz bunun taktiğini size Legal yollarla göstereyim.

Valorant Bedava Vp

Nasıl Vp Kazanabiliriz?

Vp kazanmak için bazı taktiklerimiz var bunlardan birkaçını anlattığım zaman sistemi zaten anlayacaksınız. Öncelikle şunda bir hemfikir olmamız gerekiyor kimse size Bedava olarak yani Karşılıksız oyun içi para vermez. Eğer sponsor olurlarsa o iş başka tabii ki. Ancak dediğim gibi kimse bu dönemde hatta hiç bir dönemde Bedavadan bir şey yapmaz. Ancak karşılıklı olduğu zaman yani win win deniyor bu duruma, eğer böyle bir durum olursa. Tabii ki bedava olarak kazanabiliriz.

Peki biz bunu nasıl yapacağız. Ben size nasıl yoğurt yenir onu göstermeyeceğim nasıl yoğurt yapılır bundan bahsedeceğim. Ayrıca bunla alakalı bir Youtube Videomu da eğer anlamazsanız diye koyacağım. Madde Madde gideceğiz ve en sonunda biz mutlu olacağız.

1-) Bilet Yöntemi İle Riot Games’ten Kod Almak

Evet yanlış duymadınız! Riot Games bizlere bazı küçük durumlar için VP Kodları gönderebiliyor. Peki bu durumları babasının hayrına mı yapıyor? Tabii ki hayır ancak Riot Games gibi kaliteli bir şirketin 3 5 VP’de emin olun gözü yok.

Valorant Bedava Vp

Şöyle bir örnek vereyim size Diyelim ki elinizde 1700 VP’niz var ve Skin almak için 75 Vp eksiğiniz var ve en düşük VP “175” bu durumlarda bize bu güzel şirketimizin çalışanları Vp kodunu oyunumuza yükleyerek yardım yapıyor. Ancak bu durum her zaman yaşanıyor mu bilemiyoruz. Bunu her durumda istememiz durumunda olacağının bir garantisi yok ancak bu durumu bilmeyen yoktur sanırım.

Ve ayrıca yine görsel talebi için VP kazanabilme şansınız olabilir.

2-) Youtube Ve Twitch Yayıncılarından Valorant Bedava Vp Kod Almak

Burada ise sizlere şunu önerebilirim her yayıncıya güvenmeyin. Bazıları tabii ki yalancı ancak bilindik yayıncılar ve youtuberlar çekiliş yaptıkları zaman bu durumlarda katılın. Bu ciddi anlamda VP kazanmak için iyi bir yöntem ve herhangi bir bilginizi vermek zorunda da değilsiniz. Ha bu arada bende Twitch platformunda yayınlar açacağım takip ederseniz VP kazanma şansınız olabilir.

Youtuberlar açısından da şunu söyleyebilirim. Herkesinkine katılmayın yine ismi sanı büyük olan kişilere giderseniz ve çıkarsanız işinizi garantiye almış olursunuz.

Valorant Nick (İsim) Nasıl Değiştirilir? (2022)

3-) Buff Game Sayesinde VP Alma Sistemi

Evet bunu son zamanlarda oldukça fazla duymuş olabilirsiniz ancak en güzel yöntemlerden bir tanesi de budur. Burada yapacağınız bir kaç şey var ilk başta Buff Game adlı uygulamayı yüklemeniz gerekir e tabii ki ben durur muyum sizlere bir güzellik yaptım ve başlar başlamaz neredeyse Vp alın diye +60 Puan ile başlayabileceğiniz bir link aldım Buff Game tıklayarak indirip kayıt olduktan sonra hesabınıza tanımlanacak.

Öncelikle şundan bahsedelim, bu program güvenilir mi? Kesinlikle güvenilir ve bugüne kadar 8.000.000’dan fazla indirme almış bir program. Ayrıca kafanızda soru işareti kalmasın Overwolf gibi büyük bir şirketin kolları arasında yetişmiş olup herhangi bir ban riski bulunmuyor. Bu konu hakkında daha detaylı olarak videomda bahsettiğim zaten.

Ayrıca Virüste yok tahmin edebileceğiniz şekilde o yüzden içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Benim Kullandığım Valorant VP Kodları

  • RA-XYRKAF68ALRPZQ8R
  • RA-XYQFSBXGCZN48JPM
  • RA-XBF4SC7MCKKT5WWH
  • RA-X5JZ7PLKU9HHQVWN
  • RA-QGVQQ7GGS54TJYYP
  • RA-QFR9N94GQW4J3FQ4
  • RA-QFR7FECB8XSVNEUR
  • RA-DH76Z7RVUD2QA34Z

Bugüne kadar kullandığım VP kodlarından bir kaçı bunlardı. Umarım yazım Valorant Bedava Vp yardımcı olmuştur bunlar hakkında Youtube de 2 Tane videom bulunuyor. Kafanıza takılan bir şey olursa göz atabilirsiniz.

One thought on “Valorant Bedava VP Nasıl Kazanılır? VP Kodları

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: