Valorant Yağmacı Karambit Kaç VP?

Valorant Yağmacı Karambit Kaç VP? Riot Games Yağmacı karambiti en son olarak oyunculara sundu. Oyuncular tarafından Riot’a çok fazla övgü mesajları gelmeye başladı. Valorant son zamanlarda cidden çok güzel koleksiyonlar getiriyor. Şimdi ise sizlere Valorant Yağmacı Karambit kaç vp? bunları açıklayacağız.

Valorant Yağmacı Karambit

Yağmacı Karambit Pahalı Mı?

Yağmacı Karambit Valorant tarihinde gelmiş geçmiş en güzel bıçaklardan bir tanesi. Bende yakın zamanda bu koleksiyonu aldım. Ve şuanda bu skini kullanıyorum gayet memnunum ancak bir çok oyuncu fiyat açısından çok dert yanıyor. Peki fiyatı bizce pahalı mıydı?

Ben bu koleksiyonu aldığım için bıçak ücretsiz olarak geldi. Yani elbette ben koleksiyona çok para ödedim zaten. Eğer bıçağı tek başına almak isterseniz bence çok pahalı. Ancak koleksiyon olarak gayet uyguna alabilirsiniz.

Valorant Hızlı XP Kasma Level Arttırma Taktikleri

Animasyonları Ve Sesi Nasıl?

Animasyonları ve Sesi olarak gayet yağmacının ilk setini anımsatıyor. Ses ve bitiriş animasyonu olarak pek bir şey değişmemiş ancak. Oyunda karambit ile oynadığınız zaman size bir özgüven geliyormuş gibi oluyor. Şahsen bu durumu çokça yaşadım ve karambit Champions Karambitin önizlemesi ile neredeyse aynı animasyonlara sahip.

Fakat bunda sonsuz döngü yok bir yerde animasyon bitiyor ve sürekli “Y” ye basıp inceleme yapmanız gerekiyor. Ses olarakta yine bahsetmiştim ancak yine bahsedelim tok bir sese ve gösterişli bir görünüme sahip.

Peki belli bir süreden sonra sıkılma durumu başlar mı? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Şahsen uzun zamandır kullanıyorum ve değiştirmeyi pek düşünmedim. Tabii ki bu durum sizde değişebilir. Parayı veren sizsiniz orası bizi ilgilendirmez.

Valorantta Yağmacı Karambit Kaç VP?

Valorantta Yağmacı Karambit mağazanıza geldiği zaman bunu 4350 VP olarak koleksiyonunuza katabilirsiniz. Bu skini mağazanıza geldiği zaman dediğimiz fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Tabii Valorant Puanları bu günlerde çok pahalı. Aslında ülkemizde şu sıralar genel olarak pahalılık var. Bunlar Dijital Oyun Kodlarına da vurmuş durumda. Dediğim gibi tek başına alınacağı zaman bence çok pahalı ancak değer mi diye sorarsanız. Kesinlikle değer ama paranız varsa.

One thought on “Valorant Yağmacı Karambit Kaç VP?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: