Valorant Köken Vandal Kaç VP?

Valorant Köken Vandal ismi gibi Valorant için Köklere dayanan bir Koleksiyon olmayı başardı. Üstelik Oyunda en çok sevilen skinlerden biri olan bu vandalımız en çok kalın sesi ve Görünümü ile dikkat çekiyor. Peki Köken Vandal kaç vp? Kaç TL’ye bu harika Skini alabiliriz? Bunun cevabını sizlere birazdan vereceğim. Gelin dilerseniz hemen şimdi geçelim.

Valorant Köken Vandal

Bu Vandal Alınmaya Değer Mi?

Köken Vandal bir çok oyuncu tarafından oldukça sevilen Koleksiyonlardan birisidir. Burada ben size almayın demem çünkü zevkler ve renkler tartışılmaz. Siz sevebilirsiniz arkadaşınız sevmeyebilir. Fakat kendi görüşüm olarak şunu diyebilirim. Ben oyunda yere düştüğü zaman bu deseni alıp oynuyorum. Ve inanır mısınız sesi o kadar güzel ki eminim ki hoşunuza gidecektir. Valorant çıktığından beri yeni koleksiyonlar getiriyor. Köken serisi de bunlardan bir tanesi.

Valorant İyon Vandal Kaç VP?

Şık görünümü ve Tok sesiyle oyuncuları adeta mest eden bu harika skin kaç vp? birazdan bakacağız. Ancak öncelikle kafalarda soru işareti kalmaması daha iyi olacaktır. Oyuncuların Feedback olayına göre bu deseni sevdikleri ancak uzun vadede her skin gibi bundan da sıkılıp oynamama isteği geleceği aşikar. Eğer elinizde Asil gibi koleksiyonlar varsa tok bir ses ile oyununuzu oynayabilirsiniz. Emin olun bu koleksiyon çok hoşunuza gidecek fakat ben pişman olacağınızı düşünmüyorum.

Valorant Köken Vandal Kaç VP?

Valorantta Eğer Köken Vandalı mağazanıza geldiği takdirde satın almak isterseniz bu size 1775 VP ye bedel olacaktır. Fakat gece pazarına gelme durumu olursa eğer daha uyguna alabilirsiniz. Eğer beklemek istemezseniz bu durum yine size kalmış. ,

Köken Vandal aldıktan sonra emin olun daha iyi oynadığınızın farkına varacaksanız. Çünkü Valorant şöyle bir oyun. Eğer ki yeni bir skin alırsanız çok fazla kendinize özgüven duyuyorsunuz ve sanki daha iyi oynadığınızı veya mermilerin daha iyi gittiğini sanıyorsunuz.

E tabii ki bir oyuna çok fazla para veremeyeceğiniz için (öyle varsayıyorum). Dikkatli bir şekilde uzun vadede kullanabileceğiniz bir skin arıyorsunuz. Dediğim gibi bu tamamen alınabilecek bir skin ve uzun vadede ciddi anlamda işinizi görür ve oyundan zevk almanıza yarayabilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: