Valorant Tüm Zamanların En İyi Crosshair Ayarları

Valorant Crosshair hakkında sizlere tüm bildiklerimi anlatacağım. Fakat merak etmeyin rankım gayet iyi İmmortal Oyuncu düzeyindeyim Rankım Yücelik 3. Ve Sizlere Valorantta ki en güzel Crosshairleri göstereceğim. E tabii ki bu yazımı okuyarak inanılmaz bilgilere eriştiğin gibi değişik Crosshairler de koyup sizleri kısmi olarak eğlendirmeye çalışacağım. Dilerseniz Valorant Tüm Zamanların En İyi Crosshair ayarları nelermiş bunlara göz atalım!

Valorant Crosshair

Valorant Crosshair Nedir? Ne İşimize Yarar?

Crosshair dediğimiz kısım oyunlarda nişan aldığımız yerdir. Ayrıca nişangah olarakta geçer ve adam vurmamızda oldukça yardımcı olur. Tabii ki ben size diyebilirim ki bunu kullanın radiant olun. Fakat siz buna asla inanmayın çünkü aim geliştirme çok önemli. Bunların farklı konular olduğunu bilelim yeterli olur zaten.

Peki Valorantta Crosshair ciddi anlamda ne işe yarıyor. Nişangah olarak geçtiğini az önce belirtmiştim ve dilerseniz hemen ne işe yarar ona bakalım. Adama nişan almamızı sağlayan bir yapıdır. Birden çok çeşitleri vardır örnek vermek gerekirsek; Nokta crosshair oynuyorsunuz diyelim. Bu durumda kafadan vuruş isabetiniz artacaktır ancak ters orantılı şekilde spray azalacaktır. Bundan dolayı her ikisine de sahip olacağımız harika crosshairlere sahip olmamız gerekir.

Valorant Bedava VP Nasıl Kazanılır? VP Kodları

Kendi Crosshairimi Yapabilir Miyim?

Elbette ki yapabilirsiniz. Fakat nasıl yapılacağını bilmiyorsanız kısaca görseller eşliğinde sizlere yardımcı olayım. Öncelikle Valorant oyununu açın ve “Ayarlar” Seçeneğine gelin.

Bu gösterilen noktaya geldikten sonra “Gelişmiş Seçenekleri Kullan” kısmını açın ve “Birincil” kısmından detayları yaptıktan sonra kendi crosshairiniz ile oynayabilirsiniz.

Tüm Zamanların En İyi Valorant Crosshairleri

1-) Shroud, Evet yanlış duymadınız eskiden bu crosshair ile oynayan Shroud gayet memnundu. Bende şuan oynuyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım kesinlikle tavsiye edebilirim.

Valorant Crosshair

Shroud Crosshair Kodu: 0;p;0;s;1;P;h;0;f;0;0l;4;0o;0;0a;1;0f;0;1b;0;A;h;0;d;1;z;3;f;1;s;1;0b;0;1b;0;S;c;6;s;0.493;o;1

2-) Emre Hakan, Bu seferde kendi Crosshair ayarımı koymak istedim. Çünkü beni bu ranklara getirmemi sağlayan şeylerden bir tanesi de bu harika Nişangah ayarıdır.

Valorant Crosshair

Emre Hakan Crosshair Kodu: 0;p;0;s;1;P;c;1;o;0.421;m;1;0l;3;0o;2;0a;1;0f;0;1b;0;A;h;0;d;1;z;3;f;1;s;1;0b;0;1b;0;S;c;6;s;0.591;o;1

3-) Best Crosshair, bir dönem herkes bu Crosshair ile oynadığını gördüm ancak kanıtlayamam. Ben bu crosshairi koydum çünkü cidden çok güzel. Kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Tabii ki hile falan yok ancak psikolojik olarak bir üstünlük sağladığı kesin.

Valorant Crosshair

Best Crosshair Kodu: 0;s;1;P;c;5;d;1;z;1;f;0;m;1;0l;7;0o;0;0a;1;0f;0;1t;4;1o;3;1a;1;1m;0;1e;0.517

4-) Minecraft Crosshair, oyunda sizlere harika bir tarz katabilecek bu harika nişangah ile oynarsanız takım arkadaşlarınıza bir süpriz yapabilirsiniz.

Valorant Crosshair

Minecraft Crosshair Kodu: 0;P;c;1;h;0;0l;4;0o;2;0a;1;0f;0;1t;10;1o;4;1a;1;1m;0;1f;0

Crosshair Kodlarını İçeriye Nasıl Aktaracağız?

Crosshair kodlarını içeriye aktarmak için yapmanız gereken “Nişangah” kısmına geldikten sonra şu üst görselden örnek vereyim. “Creeper Cross” yazan yerin en sol tarafında Çöp Kutusunun sağ kısmında profili dışa aktar var onun da yanında içe aktar olacaktır oradan bu kodları yapıştırarak içerik aktarabilir ve keyfinize bakabilirsiniz.

Detaylı crosshairler, Troll Crosshairler aşağıda ki videomda mevcut onu da izleyebilirsiniz;

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: