Valorant Yağmacı Phantom Kaç VP?

Valorant Yağmacı Phantom kaç vp? diye merak ediyorsanız bu merakınızı gidereceğiz ancak ondan önce Yağmacı Phantom alma konusunda kendi deneyimlerimide sizlere sunacağım. Gelin isterseniz Yağmacı phantom kaç TL ye alınabilirmiş buna bakalım.

Valorant Yağmacı Phantom

Yağmacı Phantom Alınır Mı?

Evet bir çoğumuz bir skine para verirken çok fazla düşünüyoruz acaba sıkar mı? acaba güzel kalır mı? diye. Ancak yağmacı phantom için bunları düşünmenize hiç gerek yok çünkü burada Emre Hakan var ve sizlere kendi deneyimlerini aktaracak yani ben.

Yağmacı phantomu uzun zamandır kullanıyorum ilk başlarda özellikle çok güzel gelmişti şuanda ise yine güzel gelmeye devam ediyor. Oyunda ki en tatlı skinlerden biri olan yağmacı phantom cidden 10/10 puanı hakediyor, yağmacı phantom almak isterseniz yapmanız gereken tek şey onu almak.

Bu skini kesinlikle tavsiye ediyorum ancak siz aldığınız zaman sevmeyebilirsiniz bu yüzden olay tamamen size bakıyor işte bundan dolayı alacağınız skine kendi kararınızı verin çünkü siz sevmeyebilirsiniz.

Peki Valorantta Yağmacı Phantom kaç vp? gelin bu sefer bu soruyu yanıtlayalım.

Yağmacı Phantom Kaç VP?

Evet geldik şimdi ana konumuza bu skini almaya karar verdiniz ve fiyatını mı merak ediyorsunuz? fiyatlar her an zamlanıyor umarım ki elinizi sıkı tutarsınız ve ucuz bir şekilde alırsınız. Bu yazıyı yazdığım sıra yeni bir zam gelmişti, neyse çok uzattık gelin isterseniz bu skinimiz kaç tl buna bakalım.

Eğer yağmacı phantom almak isterseniz bunu 1775 VP karşılığında alabilirsiniz.

Umarım aldıktan sonra pişman olmazsınız (bence olmayacaksınız) oyundaki en iyi phantom skinleri diye aratsanız bile bu skinimiz çıkar. Çünkü ateş ederken sanki ateş etmiyorsunuz gibi hissediyorsunuz işte bu yüzden bu olay skini çok iyi yapıyor.

Ucuz Vp Nereden Alabilirim?

Geldik şimdi ucuza VP nereden alabilirsinize. Bunun için önerdiğim site şuanda KLASGAME buradan alışveriş yaparsanız hem kredi hemde ucuza VP almış olursunuz. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Keyifli oyunlar arkadaşlar!

DİKKATİNİZİ ÇEKSİN;

Valorant Tüm Ranklar Neler?

Valorant Yağmacı Karambit KAÇ VP?

Umarım güzel bir şekilde oyunda bu skinle eğlenirsiniz muck

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: